  • CSX325T19.200M3-UT10
CSX325T19.200M3-UT10
advertisement
Manufacturer No:
CSX325T19.200M3-UT10
HK JDW NO:
185-CSX325T19.200M3-UT10
Step5Bar-code shipping tag
CSX325T19.200M3-UT10
  • Operating Temperature
    -30°C~75°C
  • Series
    CSX-325T
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Type
    TCXO
  • Voltage - Supply
    1.8V~3V
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±2.5ppm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Max Supply Current
    1.5mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm