  • CSX-750VKBL12288000T
CSX-750VKBL12288000T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-750VKBL12288000T
HK JDW NO:
185-CSX-750VKBL12288000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
CSX-750VKBL12288000T
  • Frequency
    12.288MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    10mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    6mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CSX-750V
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Obsolete
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V