  • CSX-750FCB74074000T
CSX-750FCB74074000T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-750FCB74074000T
HK JDW NO:
185-CSX-750FCB74074000T
Step5Bar-code shipping tag
CSX-750FCB74074000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    74.074MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS, TTL
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm