  • CSX-750FBF35328000T
CSX-750FBF35328000T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-750FBF35328000T
HK JDW NO:
185-CSX-750FBF35328000T
Step5Bar-code shipping tag
CSX-750FBF35328000T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
    CSX-750F
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    35.328MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm