  • CSX-750FBB19200000T
CSX-750FBB19200000T
advertisement
Manufacturer No:
CSX-750FBB19200000T
HK JDW NO:
185-CSX-750FBB19200000T
Step5Bar-code shipping tag
CSX-750FBB19200000T
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    15mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    5mA
  • Height Seated (Max)
    0.063 1.60mm