  • CSTNE12M0GH5L000R0
CSTNE12M0GH5L000R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTNE12M0GH5L000R0
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-CSTNE12M0GH5L000R0
Package:
3-SMD, Non-Standard
Description:
Ceramic Resonator 12MHz ±0.07% (Tol) ±0.11% (Stability) 33pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CSTNE12M0GH5L000R0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    3-SMD, Non-Standard
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CERALOCK® CSTNE
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Feature
    Built in Capacitor
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Ceramic
  • Additional Feature
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Capacitance
    33pF
  • Frequency
    12MHz
  • Frequency Stability
    ±0.11%