  • CSTCE9M21G52-R0
CSTCE9M21G52-R0
advertisement
Manufacturer No:
CSTCE9M21G52-R0
HK JDW NO:
535-CSTCE9M21G52-R0
Datasheet:
CSTCE9M21G52-R0
Step5Bar-code shipping tag
CSTCE9M21G52-R0
    Select All
  • Lifecycle Status
    TO BE DISCONTINUED (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Contact Plating
    Gold
    3-SMD, Non-Standard
  • Number of Pins
    3
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.051W 3.20mmx1.30mm
  • Tolerance
    0.5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    9.21MHz
  • Operating Frequency
    9.21MHz
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.5%
  • Height
    0.031 0.79mm