  • CSRF2512FT43L0
CSRF2512FT43L0
advertisement
Manufacturer No:
CSRF2512FT43L0
HK JDW NO:
762-CSRF2512FT43L0
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
CSRF2512FT43L0
Step5Bar-code shipping tag
CSRF2512FT43L0
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    2512 (6432 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~170°C
  • Size / Dimension
    0.254Lx0.128W 6.45mmx3.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Pbfree Code
    yes
    2
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    43mOhm
  • Power (Watts)
    2W
  • Height Seated (Max)
    0.037 0.95mm