  • CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
advertisement
Manufacturer No:
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
HK JDW NO:
151-CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
Step5Bar-code shipping tag
CSM1Z-A0B2C3-200-3.6864D18
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    200Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    4.2926mm
  • Height Seated (Max)
    0.169 4.30mm
  • Length
    11.4046mm
  • Width
    4.699mm