  • CSC06A0322R0GEK
CSC06A0322R0GEK
advertisement
Manufacturer No:
CSC06A0322R0GEK
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-CSC06A0322R0GEK
Package:
Conformal
Datasheet:
CSC06A0322R0GEK
Step5Bar-code shipping tag
CSC06A0322R0GEK
    Select All
  • Contact Plating
    Tin
  • Package / Case
    Conformal
  • Number of Pins
    6
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    Pin
  • Temperature Coefficient
    250 ppm/°C
  • Resistance
    22Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    750mW
  • Terminal Pitch
    2.54mm
  • Length
    14.99mm