  • CRGH0805F680R
CRGH0805F680R
advertisement
Manufacturer No:
CRGH0805F680R
Manufacturer:
TE Connectivity
HK JDW NO:
785-CRGH0805F680R
Description:
Power resistor, Thick Film, 680Ohm, 1%,
Quantity:
In Stock : 42
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CRGH0805F680R
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 days ago)
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2012
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Composition
    Power resistor, Thick Film
  • Power Rating
    330mW
  • Voltage - Rated DC
    150V