  • CR10-621FV
CR10-621FV
advertisement
Manufacturer No:
CR10-621FV
Manufacturer:
Hokuriku
HK JDW NO:
3704-CR10-621FV
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CR10-621FV
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    620Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Height
    350μm
  • Length
    1mm