  • CR0603-JW-131G
CR0603-JW-131G
advertisement
Manufacturer No:
CR0603-JW-131G
HK JDW NO:
103-CR0603-JW-131G
Step5Bar-code shipping tag
CR0603-JW-131G
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    130Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    100mW
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Height
    450μm
  • Length
    1.6mm