  • CR06-164FV
CR06-164FV
advertisement
Manufacturer No:
CR06-164FV
Manufacturer:
Hokuriku
HK JDW NO:
3704-CR06-164FV
Description:
160kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR06-164FV
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    160kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    50mW