  • CR-03JL7---15R
CR-03JL7---15R
advertisement
Manufacturer No:
CR-03JL7---15R
HK JDW NO:
858-CR-03JL7---15R
Datasheet:
Description:
15Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-03JL7---15R
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    15Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    100mW
  • Length
    1.6mm