  • CR-02FL6---3K6
CR-02FL6---3K6
advertisement
Manufacturer No:
CR-02FL6---3K6
HK JDW NO:
858-CR-02FL6---3K6
Description:
3.6kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
CR-02FL6---3K6
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    3.6kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    62.5mW
  • Length
    1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Tolerance
    1%