  • CPPLC4-B6-3.6864TS
CPPLC4-B6-3.6864TS
advertisement
Manufacturer No:
CPPLC4-B6-3.6864TS
HK JDW NO:
151-CPPLC4-B6-3.6864TS
Package:
8-DIP, 4 Leads (Half Size, Metal Can)
Step5Bar-code shipping tag
CPPLC4-B6-3.6864TS
    3 Weeks
  • Mount
    PC Pin
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    FIPO™ CPPL
  • Size / Dimension
    0.520Lx0.520W 13.20mmx13.20mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    3.6864MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    45mA
  • Max Supply Current
    45mA
  • Height Seated (Max)
    0.256 6.50mm