  • CPDH3V3U-HF
CPDH3V3U-HF
advertisement
Manufacturer No:
CPDH3V3U-HF
HK JDW NO:
186-CPDH3V3U-HF
Package:
SC-79, SOD-523
Datasheet:
CPDH3V3U-HF
Step5Bar-code shipping tag
CPDH3V3U-HF
  • Current - Peak Pulse (10/1000μs)
    4A 8/20μs
  • Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
    15V
  • Voltage - Reverse Standoff (Typ)
    3.3V Max
  • Unidirectional Channels
    1
  • Capacitance @ Frequency
    0.4pF @ 1MHz
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    1 Weeks
  • Package / Case
    SC-79, SOD-523
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C TA
  • Voltage - Breakdown (Min)
    4.2V
  • Power - Peak Pulse
    60W