  • CP0603A0947CNTR
CP0603A0947CNTR
advertisement
Manufacturer No:
CP0603A0947CNTR
Manufacturer:
HK JDW NO:
66-CP0603A0947CNTR
Description:
DIRECTIONAL COUPLER
Step5Bar-code shipping tag
CP0603A0947CNTR
  • Contact Plating
    Tin
  • Published
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Thin Film
  • Construction
    COMPONENT
  • Frequency
    947MHz
  • Impedance
    50Ohm