  • CMX309HWC33.8688MT
CMX309HWC33.8688MT
advertisement
Manufacturer No:
CMX309HWC33.8688MT
HK JDW NO:
185-CMX309HWC33.8688MT
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Step5Bar-code shipping tag
CMX309HWC33.8688MT
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.547Lx0.341W 13.90mmx8.65mm
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    33.8688MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    CMOS, TTL
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    28mA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height
    4.699mm
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm
  • Length
    13.8938mm
  • Width
    8.6614mm