  • CMX309FLC18.432MT
CMX309FLC18.432MT
advertisement
Manufacturer No:
CMX309FLC18.432MT
HK JDW NO:
185-CMX309FLC18.432MT
Package:
4-SOJ, 5.08mm pitch
Datasheet:
CMX309FLC18.432MT
Step5Bar-code shipping tag
CMX309FLC18.432MT
  • Package / Case
    4-SOJ, 5.08mm pitch
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Size / Dimension
    0.547Lx0.341W 13.90mmx8.65mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    18.432MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    23mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    12mA
  • Frequency Tolerance
    0.01%
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm