  • CMR309T48.000MABJTR
CMR309T48.000MABJTR
advertisement
Manufacturer No:
CMR309T48.000MABJTR
HK JDW NO:
185-CMR309T48.000MABJTR
Step5Bar-code shipping tag
CMR309T48.000MABJTR
  • Operating Temperature
    -10°C~60°C
  • Size / Dimension
    0.118Diax0.346L 3.00mmx8.80mm
  • Max Operating Temperature
    60°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    48MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohms
  • Load Capacitance
    18pF
  • Operating Mode
    3rd Overtone
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    3.0988mm
  • Height Seated (Max)
    0.122 3.10mm
  • Length
    8.7884mm