  • CMM1118-QT-0G0T
CMM1118-QT-0G0T
advertisement
Manufacturer No:
CMM1118-QT-0G0T
HK JDW NO:
482-CMM1118-QT-0G0T
Package:
16-VFQFN Exposed Pad
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMM1118-QT-0G0T
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    16-VFQFN Exposed Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2014
  • JESD-609 Code
    e3
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    5V~7V
  • Construction
    COMPONENT
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    11GHz~20GHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Current - Supply
    110mA