  • CMF60806R00FKRE
CMF60806R00FKRE
advertisement
Manufacturer No:
CMF60806R00FKRE
HK JDW NO:
873-CMF60806R00FKRE
Datasheet:
CMF60806R00FKRE
Description:
806Ohms, 1W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
CMF60806R00FKRE
  • Factory Lead Time
    38 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CMF
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.145Diax0.344L 3.68mmx8.74mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    806Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Length
    8.7376mm
  • Width
    3.68mm