  • CMEJ-0733-25-L350
CMEJ-0733-25-L350
advertisement
Manufacturer No:
CMEJ-0733-25-L350
Manufacturer:
CUI Devices
HK JDW NO:
207-CMEJ-0733-25-L350
Package:
Datasheet:
CMEJ-0733-25-L350
Description:
MIC COND ANALOG OMNI 7MM D
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CMEJ-0733-25-L350
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Shape
    Circular
  • Packaging
    Bag
  • Series
    CMEJ
  • Size / Dimension
    0.276Dia 7.00mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Termination
    Wire Leads
  • Type
    Electret Condenser
  • Voltage - Rated
    2V
  • Output Type
    Analog
  • Current - Supply
    500μA
  • Direction
    Omnidirectional
  • Frequency Range
    100Hz~10kHz
  • Port Location
    Top
  • S/N Ratio
    70dB
  • Height (Max)
    0.138 3.50mm