  • CM315H32768EZFT
CM315H32768EZFT
advertisement
Manufacturer No:
CM315H32768EZFT
HK JDW NO:
185-CM315H32768EZFT
Package:
2-SMD, No Lead
Datasheet:
CM315H32768EZFT
Description:
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM315H32768EZFT
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    2-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CM315H
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.059W 3.20mmx1.50mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    kHz Crystal (Tuning Fork)
  • Frequency
    32.768kHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    90kOhm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm