  • CM309S22.1184MABJ-UT
CM309S22.1184MABJ-UT
advertisement
Manufacturer No:
CM309S22.1184MABJ-UT
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CM309S22.1184MABJ-UT
Step5Bar-code shipping tag
CM309S22.1184MABJ-UT
    Surface Mount
  • Number of Pins
    4
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    0.003%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -10°C
  • Frequency
    22.1184MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%
  • Height
    3.7084mm
  • Length
    12.3952mm
  • Width
    4.3942mm