  • CM309S10.000MABJ-UT
CM309S10.000MABJ-UT
advertisement
Manufacturer No:
CM309S10.000MABJ-UT
HK JDW NO:
167-CM309S10.000MABJ-UT
Step5Bar-code shipping tag
CM309S10.000MABJ-UT
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    4
  • Pbfree Code
    yes
  • Additional Feature
    TAPE AND REEL
  • Frequency
    10MHz
  • Operating Temperature (Max)
    60°C
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    10MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    0.003%