  • CM130-32.768KDZFT/R
CM130-32.768KDZFT/R
advertisement
Manufacturer No:
CM130-32.768KDZFT/R
Manufacturer:
Citizen Finetech Miyota
HK JDW NO:
3215-CM130-32.768KDZFT/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CM130-32.768KDZFT/R
  • Tolerance
    0.002%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    32.768kHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Load Capacitance
    12.5pF
  • Frequency Tolerance
    0.002%