  • CM0805JRNPO9BN220
CM0805JRNPO9BN220
advertisement
Manufacturer No:
CM0805JRNPO9BN220
Manufacturer:
Yageo
HK JDW NO:
898-CM0805JRNPO9BN220
Package:
0805
Datasheet:
Description:
22pF Ceramic Capacitor 5% 0805
Step5Bar-code shipping tag
CM0805JRNPO9BN220
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    22pF
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    600μm
  • Length
    2mm