  • CLMSE04120
CLMSE04120
advertisement
Manufacturer No:
CLMSE04120
HK JDW NO:
17718-CLMSE04120
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,100A,4NO,N4
Step5Bar-code shipping tag
CLMSE04120
  • Contact Form
    4PST-NO (4 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    120VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    102 VAC
  • Contact Rating (Current)
    100 A