  • CLM0H02480
CLM0H02480
advertisement
Manufacturer No:
CLM0H02480
HK JDW NO:
17718-CLM0H02480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,400A,2NO,OP
Step5Bar-code shipping tag
CLM0H02480
  • Contact Form
    DPST-NO (2 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    408 VAC
  • Contact Rating (Current)
    400 A