  • CLM0G03240
CLM0G03240
advertisement
Manufacturer No:
CLM0G03240
HK JDW NO:
17718-CLM0G03240
Step5Bar-code shipping tag
CLM0G03240
  • Coil Voltage
    240VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    204 VAC
  • Contact Rating (Current)
    300 A