  • CLM0F03240
CLM0F03240
advertisement
Manufacturer No:
CLM0F03240
HK JDW NO:
17718-CLM0F03240
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,200A,3NO,OP
Step5Bar-code shipping tag
CLM0F03240
  • Contact Form
    3PST-NO (3 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    240VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    204 VAC
  • Contact Rating (Current)
    200 A