  • CLM0C12480
CLM0C12480
advertisement
Manufacturer No:
CLM0C12480
HK JDW NO:
17718-CLM0C12480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,12NO,OP
Step5Bar-code shipping tag
CLM0C12480
  • Contact Form
    12PST-NO (12 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    408 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A