  • CLM0C08480
CLM0C08480
advertisement
Manufacturer No:
CLM0C08480
HK JDW NO:
17718-CLM0C08480
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,8NO,OPN
Step5Bar-code shipping tag
CLM0C08480
  • Contact Form
    8PST-NO (8 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    480VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    408 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A