  • CLM0C05208
CLM0C05208
advertisement
Manufacturer No:
CLM0C05208
HK JDW NO:
17718-CLM0C05208
Description:
CONTACTOR LTG M-HELD,30A,5NO,OPN
Step5Bar-code shipping tag
CLM0C05208
  • Contact Form
    5PST-NO (5 Form A)
  • Coil Resistance
  • Coil Voltage
    208VAC
  • Switching Voltage
    600VAC - Max
  • Must Operate Voltage
    176.8 VAC
  • Contact Rating (Current)
    30 A