  • CL21C7R5CBAANNC
CL21C7R5CBAANNC
advertisement
Manufacturer No:
CL21C7R5CBAANNC
HK JDW NO:
700-CL21C7R5CBAANNC
Description:
7.5pF Ceramic Capacitor 0805
Quantity:
In Stock : 13355
Step5Bar-code shipping tag
CL21C7R5CBAANNC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    7.5pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    650μm
  • Length
    2mm