  • CL21C4R7BBANNND
CL21C4R7BBANNND
advertisement
Manufacturer No:
CL21C4R7BBANNND
Manufacturer:
Samsung
HK JDW NO:
17682-CL21C4R7BBANNND
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 4.7pF, 50V, u00b10.1pF, C0G/NP0, 0805 (2012 mm), 0.026T, -55o ~ +125oC, 7 Reel