  • CL21C151FBANNNC
CL21C151FBANNNC
advertisement
Manufacturer No:
CL21C151FBANNNC
HK JDW NO:
700-CL21C151FBANNNC
Description:
150pF Ceramic Capacitor 1% 0805
Quantity:
In Stock : 7225
Step5Bar-code shipping tag
CL21C151FBANNNC
    Select All
  • Mount
    0805
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    150pF
  • Voltage - Rated DC
    50V
  • Depth
    1.25mm
  • Dielectric
    C0G
  • Height
    650μm
  • Length
    2mm