  • CIL31Y100KNE
CIL31Y100KNE
advertisement
Manufacturer No:
CIL31Y100KNE
Manufacturer:
Samsung Semiconductor
HK JDW NO:
700-CIL31Y100KNE
Package:
1206
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
CIL31Y100KNE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Military Standard
    Not
  • Inductance
    10 μH
  • Test Frequency
    2MHz
  • Max DC Current
    25mA
  • Frequency - Self Resonant
    24MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1Ohm
  • DC Current
    25mA
  • Height
    1.3mm
  • Length
    3.4mm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Package / Case
    1206
  • Material - Core
    Ferrite
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    1.8mm