  • CHT32C3002PLT
CHT32C3002PLT
advertisement
Manufacturer No:
CHT32C3002PLT
HK JDW NO:
221-CHT32C3002PLT
Datasheet:
CHT32C3002PLT
Step5Bar-code shipping tag
CHT32C3002PLT
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Series
    CHT32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    30MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    30MHz
  • Rise Time-Max
    7ns
  • Fall Time-Max
    7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    10μA
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm