  • CHT32C1607PNT
CHT32C1607PNT
advertisement
Manufacturer No:
CHT32C1607PNT
HK JDW NO:
221-CHT32C1607PNT
Datasheet:
CHT32C1607PNT
Step5Bar-code shipping tag
CHT32C1607PNT
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~105°C
  • Series
    CHT32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    16MHz
  • Frequency Stability
    ±150ppm
  • Current - Supply (Max)
    40mA
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 1.2mm
  • Operating Frequency
    16MHz
  • Rise Time-Max
    7ns
  • Fall Time-Max
    7ns
  • Symmetry-Max
    55/45%