  • CHT25C5002MNT
CHT25C5002MNT
advertisement
Manufacturer No:
CHT25C5002MNT
HK JDW NO:
221-CHT25C5002MNT
Datasheet:
CHT25C5002MNT
Step5Bar-code shipping tag
CHT25C5002MNT
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    20mA
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 1.0mm
  • Operating Frequency
    50MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm