  • CHP2010L1200JBT
CHP2010L1200JBT
advertisement
Manufacturer No:
CHP2010L1200JBT
HK JDW NO:
875-CHP2010L1200JBT
Description:
Thick Film, 120Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
CHP2010L1200JBT
    Select All
  • Factory Lead Time
    35 Weeks
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    120Ohm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W