  • CHP11001001J-LF
CHP11001001J-LF
advertisement
Manufacturer No:
CHP11001001J-LF
Manufacturer:
TT Electronics
HK JDW NO:
850-CHP11001001J-LF
Package:
MELF
Datasheet:
Description:
1kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 5050
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CHP11001001J-LF
  • Package / Case
    MELF
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    1kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    350V
  • Power Rating
    1W
  • Length
    2.01mm