  • CFR-25JT-52-68K
CFR-25JT-52-68K
advertisement
Manufacturer No:
CFR-25JT-52-68K
HK JDW NO:
898-CFR-25JT-52-68K
Datasheet:
CFR-25JT-52-68K
Description:
Quantity:
In Stock : 11398
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
CFR-25JT-52-68K
    16 Weeks
  • Contact Plating
    Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    -350/ +500ppm/°C
  • Resistance
    68kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
    FIXED RESISTOR
  • Military Standard
    Not
  • Diameter
    2.4mm