  • CF14JA62K0
CF14JA62K0
advertisement
Manufacturer No:
CF14JA62K0
HK JDW NO:
762-CF14JA62K0
Datasheet:
CF14JA62K0
Description:
Quantity:
In Stock : 1875
Step5Bar-code shipping tag
CF14JA62K0
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2009
  • Size / Dimension
    0.091Diax0.236L 2.30mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    0/ -500ppm/°C
  • Resistance
    62kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • HTS Code
  • Power Rating
    250mW
  • Packing Method
    AMMO PACK
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Working Voltage
    350V
  • Diameter
    2.3mm