  • CDR34BP432BFWR\M1K
CDR34BP432BFWR\M1K
advertisement
Manufacturer No:
CDR34BP432BFWR\M1K
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR34BP432BFWR\M1K
Description:
4.3nF Ceramic Capacitor 1% 1812
Step5Bar-code shipping tag
CDR34BP432BFWR\M1K
    Select All
  • Mount
    1812
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    4.3nF
  • Depth
    3.2mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    4.5mm