  • CDR32BP222AKUS\W
CDR32BP222AKUS\W
advertisement
Manufacturer No:
CDR32BP222AKUS\W
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-CDR32BP222AKUS\W
Package:
1206
Datasheet:
Description:
2.2nF Ceramic Capacitor 10% 1206
Step5Bar-code shipping tag
CDR32BP222AKUS\W
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
    1206
  • Published
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    2.2nF
  • Depth
    1.6mm
  • Dielectric
    C0G
  • Length
    3.2mm